NISKOPŁATNA TERAPIA W NURCIE TSR W URSYNOWSKIM CENTRUM TERAPII KRÓKOTERMINOWEJ

W ramach oferty naszego Centrum, proponujemy niskopłatną terapię w nurcie TSR dla osób w trudnej sytuacji materialnej. Terapia prowadzona jest przez naszych stażystów – osoby w trakcie szkolenia i/lub w procesie certyfikacji do uzyskania tytułu terapeuty TSR Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Osoby prowadzące niskopłatną terapię poddają swoją pracę regularnej superwizji oraz interwizji, należą do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz przestrzegają Kodeksu Etyki PSTTSR.

Sesja niskopłatnej terapii trwa 50 min. Jej koszt to 60zł. Prowadzona jest zarówno stacjonarnie, jak i online.

W celu umówienia się na spotkanie, należy kontaktować się telefonicznie lub mailowo z wybraną osobą.

WIN Beata Blizinska

Beata Blizińska

terapeutka TSR w trakcie certyfikacji, mediatorka NVC

783 710 084

beata.blizinska@gmail.com

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach z osobami dorosłymi, z parami, które chcą być razem lub które chcą się rozstać, a także z tymi, które nie wiedzą, w którą stronę pójść. Coraz częściej pracuje także ze starszą młodzieżą. W swojej pracy oprócz TSR wykorzystuje także Komunikację bez Przemocy Marshalla Rosenberga (NVC) i podejście wychowawcze Jespera Juula.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a także studiów podyplomowych na kierunkach „Komunikacja bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga” i „Psychologia kliniczna”. Pracowała z małżeństwami jako mediatorka NVC w Lux Med Harmonia w Warszawie. 

Ukończyła I i II stopień Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w Integri TSR oraz CTSR. Obecnie jest w procesie certyfikacji do uzyskania tytułu terapeutki TSR w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustająco szkoli się na kursach specjalistycznych w nurcie TSR. 

Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Pracuje zgodnie z wymogami stawianymi przez Kodeks Etyczny Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i regularnie poddaje swoją pracę superwizji oraz interwizji.

Anna Dębska

terapeutka TSR w procesie certyfikacji, pedagożka

509 075 053

a.debska888@gmail.com

zdjęcia na FB UCTK-2

Terapeutka TSR w procesie certyfikacji, pedagożka i nauczycielka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Zafascynowana filozofią Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, wierzy w potencjał klienta oraz podziela zasadę, że małe zmiany wywołują większe. Czerpie z Porozumienia bez Przemocy oraz Rodzicielstwa Bliskości. 

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz I i II stopnia studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

Od 2010 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzicami, w różnych kontekstach, co ukształtowało w niej postawę ciekawości, zrozumienia i pokory. Od 2022 zdobywa doświadczenie jako terapeutka TSR w trakcie szkolenia, współpracując z Fundacją z Wyboru, w ramach projektu The Presja.

Dba o swój rozwój zawodowy, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach czy konferencjach, rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, którego jednocześnie jest członkinią. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Od marca 2023 prowadzi również grupę interwizyjną pod patronatem PSTTSR.