Katarzyna Szałek-Zielińska

psycholog, certyfikowany konsultant PSR, terapeuta TSR w procesie certyfikacji, jedna z założycieli Ursynowskiego Centrum Terapii Krótkoterminowej

691 991 468

kasia@kierunekdobrostan.pl

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzi również sesje coachingowe i mentoringowe dla osób poszukujących zmiany w życiu zawodowym.

Ma 20-letnie doświadczenie w pracy w działach HR dużych korporacji. Pracowała zarówno z osobami indywidualnymi, jak i zespołami w obszarze rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji, wprowadzania zmian organizacyjnych, budowania zaangażowania oraz realizowała liczne szkolenia i warsztaty rozwojowe.

Jest absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz cykl szkoleń specjalistycznych w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Następnie rozpoczęła proces certyfikacji w nurcie TSR w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), gdzie zdobyła certyfikat Konsultanta PSR, a obecnie przygotowuje się do uzyskania tytułu terapeuty TSR.

Dodatkowo ukończyła program Coaching Equipped w ramach CoachWise (posiadający akredytację ICF CCE).

Stale się rozwija i poszukuje najlepszych sposobów pracy, aby wspierać swoich klientów – między innymi poprzez różne formy i metody pracy z ciałem, Mindfulness czy wykorzystanie fotografii do rozwoju osobistego. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach dotyczących rozwoju osobistego w Polsce i za granicą. Zgodnie z wymogami, stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, stale superwizuje swoją pracę. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Jest Członkinią Rady Programowej Fundacji Business Boutique, która tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń i poszukiwania inspiracji w sferze zawodowej oraz stylu życia kobiet. Ponadto współtworzy Kierunek Dobrostan – koncept rozwojowy, którego ideą jest pomaganie Klientom w kreowaniu nowych sposobów dotarcia do samych siebie i w osiąganiu pełnej równowagi.

Katarzyna Szałek-Zielińska – ZnanyLekarz.pl”