Katarzyna Szałek – Zielińska

psycholog, certyfikowany konsultant PSR, terapeuta TSR w procesie certyfikacji, jedna z założycieli Ursynowskiego Centrum Terapii Krótkoterminowej

691 991 468

kasia@kierunekdobrostan.pl

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzi również sesje coachingowe i mentoringowe dla osób poszukujących zmiany w życiu zawodowym.

Ma 20-letnie doświadczenie w pracy w działach HR dużych korporacji. Pracowała zarówno z osobami indywidualnymi, jak i zespołami w obszarze rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji, wprowadzania zmian organizacyjnych, budowania zaangażowania oraz realizowała liczne szkolenia i warsztaty rozwojowe.

Stale się rozwija i poszukuje najlepszych sposobów pracy, aby wspierać swoich klientów – między innymi poprzez różne formy i metody pracy z ciałem, Mindfulness czy wykorzystanie fotografii do rozwoju osobistego. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach dotyczących rozwoju osobistego w Polsce i za granicą. Zgodnie z wymogami, stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, stale superwizuje swoją pracę.

Jest Członkinią Rady Programowej Fundacji Business Boutique, która tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń i poszukiwania inspiracji w sferze zawodowej oraz stylu życia kobiet. Ponadto współtworzy Kierunek Dobrostan – koncept rozwojowy, którego ideą jest pomaganie Klientom w kreowaniu nowych sposobów dotarcia do samych siebie i w osiąganiu pełnej równowagi.

Wykształcenie

  • Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim.
  • Ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz cykl szkoleń specjalistycznych w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). 
  • Aktualnie w procesie certyfikacji w nurcie TSR w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), 
  • Posiada Certyfikat Konsultanta PSR,
  • Ukończyła program Coaching Equipped w ramach CoachWise (posiadający akredytację ICF CCE).

Członkostwo w Stowarzyszeniach

  • Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Katarzyna Szałek-Zielińska – ZnanyLekarz.pl”