zdjęcia na FB UCTK-2

Agnieszka Górecka

certyfikowana terapeutka PSTTSR, praktyk integracji oddechem, trenerka rozwoju osobistego, pedagog

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzi też sesje oddechowe i warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy wykorzystuje założenia Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication) i modelu Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS).

Wiceprezeska Fundacji Edukacji Społecznej, organizacji w której przez ostatnie 15 lat zdobywała doświadczenie zawodowe, prowadząc warsztaty, szkolenia, wsparcie indywidualne i grupowe zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, m.in. w zakresie zdrowia psychicznego i psychoseksualnego. Jest certyfikowaną doradczynią w zakresie profilaktyki HIV.

Jest praktykiem oddechu. Ważny jest da niej rozwój osobisty i zawodowy. Z ciekawością poszerza swoje umiejętności i wiedzę, by jak najlepiej wspierać swoich klientów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Wykształcenie

  • Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia specjalistyczne w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). 
  • Zdobyła Certyfikat Terapeuty TSR Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).
  • Ukończyła szkołę trenerską przy Stowarzyszeniu Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji „Wspólna”, 
  • Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie,
  • Ukończyła roczną Szkołę Trenerów i Liderów Komunikacji opartej na empatii w „Dojrzewalni Róż”.
  • Ukończyła Nową Szkołę Oddechu, która była prekursorem obecnej Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, której również jestem absolwentką. Znajdziesz ją na liście rekomendowanych coachów oddechem www.oddechcoaching.pl/spolecznosc

Członkostwo w Stowarzyszeniach

  • Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).