Agnieszka Górecka

certyfikowana terapeutka TSR, praktyk integracji oddechem, trenerka rozwoju osobistego, pedagog

693 034 030

a.górecka@fes.edu.pl

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzi też sesje oddechowe i warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy wykorzystuje założenia Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication) i modelu Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS).

Wiceprezeska Fundacji Edukacji Społecznej, organizacji w której przez ostatnie 15 lat zdobywała doświadczenie zawodowe, prowadząc warsztaty, szkolenia, wsparcie indywidualne i grupowe zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, m.in. w zakresie zdrowia psychicznego i psychoseksualnego. Jest certyfikowaną doradczynią w zakresie profilaktyki HIV.

Jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia specjalistyczne w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Zdobyła Certyfikat Terapeuty TSR Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Dodatkowo ukończyła szkołę trenerską przy Stowarzyszeniu Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji „Wspólna”, Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie i roczną Szkołę Trenerów i Liderów Komunikacji opartej na empatii w „Dojrzewalni Róż”. Jest praktykiem oddechu. Ukończyła Warszawie Nową Szkołę Oddechu, która była prekursorem obecnej Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, której również jestem absolwentką. Znajdziesz ją na liście rekomendowanych coachów oddechem www.oddechcoaching.pl/spolecznosc

Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Ważny jest da niej rozwój osobisty i zawodowy. Z ciekawością poszerza swoje umiejętności i wiedzę, by jak najlepiej wspierać swoich klientów.