Agnieszka Górecka

terapeutka TSR w trakcie certyfikacji, praktyk oddechem, trenerka rozwoju osobistego, pedagog

693 034 030

a.górecka@fes.edu.pl

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzi też sesje oddechowe i warsztaty rozwoju osobistego oparte na pracy z ciałem i oddechem. Bliska jest jej idea Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication).

Wiceprezeska Fundacji Edukacji Społecznej, organizacji w której przez ostatnie 15 lat zdobywała doświadczenie zawodowe, prowadząc warsztaty, szkolenia, wsparcie indywidualne i grupowe zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, m.in. w zakresie zdrowia psychicznego i psychoseksualnego. Jest certyfikowaną doradczynią w zakresie profilaktyki HIV. Prowadzi autorski projekt Babskie Wianki dla kobiet z niepłodnością.

Jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia specjalistyczne w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Obecnie jest w procesie certyfikacji terapeuty TSR w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Dodatkowo ukończyła szkołę trenerską przy Stowarzyszeniu Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji „Wspólna”, Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie i roczną Szkołę Trenerów i Liderów Komunikacji opartej na empatii w „Dojrzewalni Róż”. Jest praktykiem oddechu. Ukończyła Warszawie Nową Szkołę Oddechu, która była prekursorem obecnej Szkoły CUUD Coachingu Oddechem, której również jestem absolwentką. Znajdziesz ją na liście rekomendowanych coachów oddechem www.oddechcoaching.pl/spolecznosc

Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Ważny jest da niej rozwój osobisty i zawodowy. Z ciekawością poszerza swoje umiejętności i wiedzę, by jak najlepiej wspierać swoich klientów.