Anna Arciuch

psycholog, certyfikowany terapeuta TSR, trener rozwoju osobistego

608 821 855

anna.arciuch@gmail.com

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Porozumienia Bez Przemocy wg. Marshalla Rosenberga.

Wspiera firmy, rodziny, osoby dorosłe i młodzież w odkrywaniu życzliwej drogi do siebie, budowaniu dobrych relacji ze sobą i innymi, a także w świadomym rozwijaniu i wykorzystywaniu swoich wewnętrznych zasobów oraz realizowaniu celów..

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalnością społeczna psychologia kliniczna. Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zdobyła Certyfikat Terapeuty TSR Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Jest absolwentką studiów podyplomowych w Collegium Civitas na kierunku Porozumienie bez Przemocy (NVC).

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu podyplomowego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Nerwic, w placówkach oświatowych, a także podczas praktyki prywatnej.

Założycielka Rozwijalni gdzie od 11 lat tworzy i wdraża rozwiązania dla biznesu, placówek oświatowych, osób indywidualnych i rodziców m.in. z zakresu komunikacji, zarządzania zespołami, zarządzania zmianą i kryzysem.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc regularny udział w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i seminariach. Swoją praktykę poddaje superwizji. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Anna Arciuch – ZnanyLekarz.pl