Anna Arciuch

psycholog, terapeuta TSR w procesie certyfikacji, trener rozwoju osobistego

608 821 855

anna.arciuch@gmail.com

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Porozumienia Bez Przemocy i Logoterapii. Wspiera firmy, rodziny, osoby dorosłe, młodzież i dzieci w osiąganiu celów.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalnością społeczna psychologia kliniczna. Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i zaawansowany kurs NVC. Obecnie jest w procesie certyfikacji do uzyskania certyfikatu terapeuty TSR, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu podyplomowego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Nerwic, w placówkach oświatowych, a także podczas praktyki prywatnej.

Założycielka Rozwijalni gdzie od 11 lat tworzy i wdraża rozwiązania dla biznesu, placówek oświatowych, osób indywidualnych i rodziców min. z zakresu komunikacji, zarządzania zespołami, zarządzania zmianą i kryzysem.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc regularny udział w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach, seminariach oraz w ramach Studium Umiejętności Psychologicznych w CTSR. Swoją praktykę poddaje superwizji. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Anna Arciuch – ZnanyLekarz.pl