O NAS

Nasz zespół tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem w pracy z drugim człowiekiem pracujący w nurcie TSR/SFBT, ale wykorzystujący również inne bliskie sobie podejścia terapeutyczne. Wszyscy dbamy o rozwój zarówno własny jak i zawodowy. Należymy do towarzystw zrzeszających terapeutów pracujących w nurcie TSR/BSFT:

– Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), 
– Polskie Towarzystwo Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (PTPSR), 
– Sekcja Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PSR-PTP

Przestrzegamy kodeksów etyki i standardów pracy opracowanych w ramach tych organizacji oraz kodeksu etyki zawodu psychologa. 

Nasi specjaliści to certyfikowani terapeuci TSR/BSFT lub terapeuci, którzy realizują proces certyfikacji po ukończeniu zaawansowanego etapu szkolenia w ośrodkach akredytowanych przez wyżej wymienione organizacje. Swoją pracę poddajemy regularnym superwizjom u certyfikowanych superwizorów TSR/SFBT oraz interwizjom wewnętrznym. 

Superwizje naszego zespołu prowadzi Magdalena Szutarska –  certyfikowana terapeutka, trenerka i superwizorka TSR, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR), Ambasadorka metody Kids’ Skills w Polsce.

WYBIERZ SWOJEGO TERAPEUTĘ

Katarzyna Szałek-Zielińska

Adrian Kondraciuk

Anna Mackiewicz

Daniel Łoś

Agnieszka Górecka

Katarzyna Podleska

Anna Arciuch

Adrianna Chmielewska

Anna Pośnik

Marcin Kuszyński

MOŻESZ TEŻ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI,  A MY POMOŻEMY CI WYBRAĆ ODPOWIEDNIEGO DLA CIEBIE SPECJALISTĘ!

al. KEN 98/9, 02-777 Warszawa

691 991 468 / 518 355 279

uctk.centrumterapii@gmail.com

Napisz w tym celu na adres mailowy. Możesz skontaktować się z nami również za pomocą aplikacji messenger w prawym dolnym rogu strony lub używając poniższego formularza.