Olga Szarlińska

psycholog, socjolog, terapeuta TSR w trakcie certyfikacji, konsultant i interwent kryzysowy, mentorka

601 522 092

olga@szarlinska.com

Pracuje z osobami dorosłymi i parami w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie zdobywała podczas stażu w Ursynowskim Centrum Terapii Krótkoterminowej. Współpracuje z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”. Prowadzi także autorskie warsztaty i szkolenia w ramach projektu “Jesteś Ważna” a także szkolenia i webinary z zakresu zdrowia psychicznego dla firm. Jako mentorka wspiera kobiety i nastolatki w ramach programów mentoringowych Vital Voices Chapter Poland.”

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w warsztatach i szkoleniach poszerzających warsztat pracy. Swoją pracę poddaje superwizji.

Pracuje zgodnie z wymogami stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kodeks Etyczny Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Wykształcenie

  • Absolwentka 3-letnich studiów licencjackich z Socjologii i 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii Społecznej ze specjalizacją Gender Studies, na warszawskim Uniwersytecie SWPS.
  •  Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Wsparcie Psychologiczne i Interwencje Kryzysowe 
  • Absolwentka kursu podstawowego i zaawansowanego w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, prowadzonego przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR) w Warszawie. Aktualnie kontynuuje ścieżkę certyfikacyjną w tym podejściu w ramach Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Członkostwo w Stowarzyszeniach

  • Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).