zdjęcia na FB UCTK

Olga Szarlińska

psycholog, socjolog, terapeuta TSR w trakcie certyfikacji, konsultant i interwent kryzysowy, mentorka

601 522 092

olga@szarlinska.com

Psycholog, socjolog, terapeuta TSR w trakcie certyfikacji PSTTSR, konsultant i interwent kryzysowy, mentorka, pracuje z osobami dorosłymi i parami w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Absolwentka 3-letnich studiów licencjackich z Socjologii i 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii Społecznej ze specjalizacją Gender Studies, na warszawskim Uniwersytecie SWPS.

Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Wsparcie Psychologiczne i Interwencje Kryzysowe oraz szkolenia I i II stopnia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, prowadzone przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR) w Warszawie. Aktualnie kontynuuje ścieżkę certyfikacyjną w tym podejściu w ramach Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Doświadczenie zdobywała podczas stażu w Ursynowskim Centrum Terapii Krótkoterminowej. Nieustannie podnosi też swoje kwalifikacje, uczestniczy w warsztatach i szkoleniach poszerzających warsztat pracy. Swoją pracę poddaje superwizji.

Współpracuje z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”. Prowadzi także autorskie warsztaty i szkolenia w ramach projektu “Jesteś Ważna” a także szkolenia i webinary z zakresu zdrowia psychicznego dla firm.

Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR. Pracuje zgodnie z wymogami stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kodeks Etyczny Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.