Anna Mackiewicz

psycholog, terapeutka TSR w procesie certyfikacji, psychodietetyk, pracuje również w nurcie psychologii procesu

603 061 272

kontakt@annamackiewicz.pl

W ramach współpracy z Ursynowskim Centrum Terapii Krótkoterminowej prowadzi warsztaty dla osób doświadczających trudności w obszarze jedzenia oraz cykliczne konsultacje on-line na temat budowania zdrowych
nawyków jedzeniowych u dzieci (pro-bono). W sprawie umówienia terminu
czy pozyskania informacji na temat warsztatów proszę kontaktować się z
Anną bezpośrednio mailem.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Pracuje z osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego, depresji, zaburzeń odżywiania, problemów emocjonalnych czy mentalnych. Prowadzi także konsultacje dotyczące zmiany ścieżki kariery a jako psychodietetyk wspiera w osiąganiu zdrowych relacji z jedzeniem. Prowadzi warsztaty i konsultacje dla rodziców na temat kształtowania nawyków żywieniowych u dzieci.

Od 20 lat wspiera ludzi i firmy w obszarze zmiany, zarządzania energią oraz rozwoju zawodowego zgodnego z misją i potencjałem pracowników.Wspólnie szuka takich sposobów, które sprawią, że Klienci odzyskują kontrolę nad swoim życiem, radość, poczucie spełnienia i komfortu. Pracuję indywidualnie i prowadzi warsztaty. Posiada doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi oraz młodzieżą szukającą swojego miejsca w życiu.

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Szkołę Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji, psychodietetykę na SWPS oraz I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Obecnie jest w procesie certyfikacji w nurcie TSR w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).  Ponadto ukończyła roczny kurs Psychologii Zorientowanej na Proces przy Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu, oraz kurs coachingu w Noble Manhattan Coaching. Jest certyfikowanym partnerem i trenerem FRIS – Style Myślenia. Swoją pracę poddaje superwizji i interwizji. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Anna Mackiewicz – ZnanyLekarz.pl